127 yıllık Kempinski’nin ilk kadın CEO’su oldu

36 ülkede 82 oteli bulunan küresel lüks konaklama markası önümüzdeki dönemde Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Afrika’daki portföyüne 34 otel ve rezidans daha eklemeyi planlıyor. Muckermann, bu büyüme sürecine liderlik edecek.

“YENİ BİR LÜKS ÇAĞI BAŞLATACAK”

Kempinski Hotels S.A. Yönetim Kurulu Başkanı René Nijhof, “Barbara her zaman lüksün ön saflarında yer aldı ve önde gelen seyahat markaları için karlılığı en üst düzeye çıkarırken aynı zamanda konuk deneyimini yükseltme konusundaki kanıtlanmış yeteneği, onu Kempinski otellerine liderlik etmek için ideal bir seçim haline getirdi. Markamız için yeni bir lüks çağını başlatmaya devam ederken onun dinamik, ileri görüşlü yaklaşımı hayati önem taşıyacak. Barbara dümenin başına geçtiğinde, şirketin 127 yıllık tarihinde bu ikonik markaya liderlik eden ilk kadın olacak” diye konuştu.

Barbara Muckermann da Kempinski Hotels’e büyüme planları yapılan önemli bir dönemde CEO olarak katılmaktan heyecan duyduğunu belirterek, “Bu ikonik markanın zengin tarihini onurlandırırken bir sonraki bölümünde ayrılmaz bir rol oynamaktan mutluluk duyuyorum ve Kempinski adını bireysel lüksle eşanlamlı hale getirmeye devam etmek için dünya çapındaki harika meslektaşlarımla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir